Nem, nem biztos. Illetve van elég témám, amiből dolgozhatok. Viszont megpróbálhatod elmesélni egy olyan írónak, akinek kevesebb a merítés, ahonnan dolgozni tud. Vagy írd meg te! 

Viszont vigyázz mit mondasz el csak úgy vaktában egy írónak, mert ha az tényleg olyan jó, mint amilyennek hiszed, simán felhasználhatja és nem fogja odaírni lábjegyzetben, hogy az a te történeted. Péterfy Gergely és Péterfy-Novák Éva mondják, hogy egy regény mindenkiben benne van. És bizony sok élettörténet van olyan fordulatos, hogy megérne egy regényt. Ugyanakkor mi írók nem szeretünk kéretlenül végtelen élettörténeteket hallgatni, ahogyan a humorista sem örül, ha kéretlenül viccet mesélnek neki…